AlchemLife Phytorelief- CC 12 Pastil

Marka:
Ürün Kodu: AlchemLife.001   /
Barkod: 7640178390102
5,0 (0)
141,89 TL
 • HIZLI GÖNDERİ

  15:00'a kadar
  onaylanan siparişlerde

 • SORUN YOK!

  14 gün içerisinde
  değişim ve iade

 • KARGOYU DÜŞÜNMEYİN

  1499 TL üzeri
  kargo ücretsiz

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Bitkisel Pastil
 

Ürün Faydası • Pomegranate G³³¹ (Nar), Turmeric G³¹¹ (Zerdeçal) ve Ginger G³²¹ (Zencefil) bitkilerinin yüksek oranda fitoaktif bileşenlerini içermektedir.

 • Alchem’in 75 yıllık AR&GE çalışmaları neticesinde geliştirilen bitki ekstraksiyon yöntemi olan Phytoadvance teknolojisi ile üretilmiştir.

 • Şeker & Gluten & Laktoz içermez.

 • Pastil formundadır.

 • Günde 3-4 pastile kadar kullanılabilir.
Kullanım Şekli


Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu: Yetişkinler için günde 3 defa, 1er pastil tüketilmesi tavsiye edilir.Uyarılar


Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Amblaj üzerinde belirtilen Tavsiye Edilen Tüketim Tarihinden sonra kullanmayınız. 
 

İçindekiler


Etken Madde: Turmeric (Zerdeçal), Pomegranate (Nar Kabuğu), Ginger (Zencefil), Jelleştirici: Gam arabik, Aroma verici: Doğal tat düzenleyici Doğal nane aroması, Vanilya aroması, Mentol, Tatlandırıcı: Sorbitol, Maltitol, Sukraloz, Asesulfarn potasyum, Kıvam arttırıcı: Karnauba mumu, Yardımcı bileşen: Sondum klorür, Saf su.

 

İçermez

 

Şeker, gluten ve laktoz içermemektedir.


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Alchem International
Kullanım Zamanı: Gün içinde 3 defa
Cinsiyet: Unisex

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Welldermo.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR