Mustela Ürünler

10%indirim
595,53 TL 535,98 TL
10%indirim
369,26 TL 332,34 TL

Mustela

Mustela Ürünleri Nelerdir?

Sektördeki hayatına bebek bakım ürünleri geliştirerek başlayan Mustela , zamanla ürünlerini çeşitlendirmiş ve hem anne hem de çocuklar ve bebekler için ürünlerini oluşturmaya devam etmiştir. Annelerin bakımına ve hijyenine destek verecek çatlak kremleri, göğüs bölgesi kremleri, rahatlatıcı balsam ve bacak jelleriyle büyük beğeni toplamaktadır. Bebek ve çocuklar içinse bebek şampuanları, çocuk şampuanları, banyo yağları, pişik kremleri, bebek yağları, bebek güneş kremleri, çocuk güneş kremleri ve bebek temizleme jelleri üretmektedir. Nemlendirme, onarma ve koruma etkilerine sahip ürünleriyle hem anneler hem de bebeklerin ideal bakımını sağlamasına yardımcı olmaktadır. Üstelik yeni doğan serisinin hassas yapısı ile de sektördeki büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır. Bizler de Welldermo olarak dermokozmetik alanında oluşturduğumuz pek çok marka içerisinde Mustela ürünlerine yer veriyoruz. Temiz içerikleriyle hassas ciltlerin bile maksimum verim almasını sağlarken, yatıştırıcı formülleriyle cilt bakımında keyifli anlar yaşamanız için sizleri bu seçkilerle buluşturuyoruz!
 

Mustela Şampuan Çeşitleri Nelerdir?

Bakımlı ve kusursuz görüntüye sahip saçlar için doğru şampuan seçiminin önemi birçok kişi tarafından bilinir. Fakat konu bebekler ve çocuklar için şampuan seçimine geldiğinde, çok daha hassas ve incelikli düşünmek gerekir. Çünkü onların kırılgan ve ince saçları çok daha çabuk doğallığını kaybedebilirken, zayıf içerikli ürünlerle yeterli nemi alamayabilir. Bu yüzden çocuklar için üretilen Mustela şampuanlar, temiz ve zengin içeriğiyle hem kolay yıkama hem de kolay tarama etkileri sağlamaktadır. Göz yakmayan formülleri ve sakinleştirici yapılarıyla öne çıkan Mustela bebek şampuanı seçkileri bitkisel özlerden yararlanılarak üretilmiştir. Üstelik saç spreyi ve şampuanın bulunduğu uygun fiyatlı setler sayesinde maksimum verim alabilmeniz de mümkündür. Çocuklarınız için tercih edeceğiniz doğal kokulu ve yumuşacık formüllü şampuanlar ile banyo keyfinin tadını çıkarın!
 

Mustela Güneş Kremi Fiyatları Nedir?

Yüksek koruma faktörüyle oluşturulan güneş koruyucu ürünler UVA ve UVB ışınları üzerinde de etki göstermektedir. Suya dayanıklı formüllerinin yanı sıra cildin ihtiyaç duyduğu nem dengesini de sağlamaktadır. Piyasada bulunan pek çok ürünün aksine Mustela markası yüksek gramajlı ürünleri ile uzun süreli kullanım vadetmektedir. Bu yüzden de ürün miktarları ile karşılaştırıldığında, fiyatlar oldukça uyguna gelmektedir. Mustela güneş kremi çeşitlerini inceleyerek, kolayca sipariş oluşturaiblirsiniz.
 

Mustela Ürün Serileri Nelerdir?

Mustela markası, yeni doğan bebeklerin, bebeklerin ve çocukların olduğu kadar, anne adaylarının ve annelerin de hassas ciltlerinin ihtiyacı olanları en iyi şekilde sunmak için özel formüllerini geniş bir ürün yelpazesi içerisinde sunar. %100’e yakın doğal içeriğe sahip ürünler sunan marka, farklı seriler altında, farklı cilt sorunlarına yöneliyor. Mustela Hydra Bakım, markanın öne çıkan serileri arasında yer alıyor. Bu seri içerisinde yeni doğan ve bebekler için şampuan, saç kremi, parfüm, bebe yağı, yüz kremi gibi ihtiyacınız olan pek çok ürün seçeneğini bulabilirsiniz. Mustela Cold Cream Bakım, Soothing Bakım, Cicastela, Anne Bakım Serisi, Mustela Stelatopia başta olmak üzere markaya ait tüm serilere sitemiz üzerinden ulaşabilir, bebeğinizin ve sizin ihtiyacınız olacak ürün seçeneklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
 

Yetişkinler Mustela Kullanabilir Mi?

Mustela ürünleri araştırması yaptığınız zaman, farklı seriler içerisinde anneler için formüller geliştirildiğini görebilirsiniz. Anne adaylarının ve annelerin ciltlerinin ihtiyacı olan formülleri sunan marka yetişkinler için uygundur. Mustela Stretch Marks Çatlak Öncesi Yağı, yetişkin ürünleri arasında öne çıkmaktadır. Bebeğinizi beklerken yaşayacağınız kilo değişiminden dolayı vücudunuzun çeşitli bölgelerinde görülebilecek çatlak olşumunun önüne geçmeyi hedefliyor. İçeriğinde cilde zarar veren kimyasallara yer verilmediği için deri altından geçişinde herhangi bir sorun olmadığı belirtiliyor. Mustela Stretch Marks Çatlak Serumu ve Maternite Stretch Marks Çatlak Kremi de hızlı kilo alıp verme dönemlerinde öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. Çok hassas cilde sahip olan yetişkinler markanın bebekler için nemlendirici kremlerini, şampuan ve saç kremlerini hatta duş jellerini de tercih etmektedir. Siz de eğer hassas cilde sahipseniz, markanın ürünlerini deneyebilirsiniz. Şampuanlar bebeklerin narin saçları için özel olarak formüle edilmekte olduğundan, yetişkin saçında derinlemesine temizlik sağlayıp sağlamadığını kendi deneyimlerinize göre belirleyebilirsiniz. Mustela bebek yağı ise, cildini nemlendirmek, yumuşatmak isteyen yetişkinler tarafından özellikle banyo sonrası tercih edilmektedir. Doğal içeriğe sahip olan bu ürünü, anneler bebekleri için güvenle kullanırken, temiz içeriklere önem veren yetişkinlerinde en çok tercih ettiği seçeneklerden biridir.
 

Mustela Ürünleri Hangi Cilt Tipleri İçin Uygundur?

Mustela ürünleri, normal ciltlerden hassas ve çok hassas cilt tiplerine kadar farklı ihtiyaca sahip ciltlerde tolore edilebilen seçenekler sunuyor. Yeni doğanların ve bebeklerin cildi hem dış etkenlere karşı dayanıksız hem de narindir. Bu özelliklerin yanı sıra, bebeklerin cildinin kimyasallarla temas etmemesi gerekmektedir. Bebeğinize, mustela ürünleri ile tepeden tırnağa bakım uygulamanız mümkün. Banyo sırasında cildine ve saçlarına zarar vermeyen ve hassas ciltlere yönelik formüllere sahip şampuan, saç kremi ve duş köpüklerini kullanabilirsiniz. Alt değiştirme ve banyo sonrasında Mustela pişik önleyici krem kullanabilirsiniz. Banyo sonrası ve uyku öncesinde bebe yağı ile vücuduna masaj yaparak rahatlamasına yardımcı olabilirsiniz. Cilde zararlı içerik barındırmayan koku seçenekleri ile bebeğinizin misler gibi kokmasını destekleyebilirsiniz. Günlük cilt bakım rutininde tüm bu ürünlere ek olarak bebeğinize özel nemlendirici ürünleri tercih edebilirsiniz. Mustela bebekler için hem vücut hem de yüze özel formüle edilmiş, hassas ciltlere uygun nemlendirici ürün seçenekleri sunuyor.
 

Mustela Ürünleri Hangi Şikayetler İçin Tercih Edilmeli?

Mustela ürünleri genel bebek bakımının yanı sıra özel cilt şikayetlerine yönelik formüller de sunuyor. Markanın özellikle bebeklerde pişiğin önlenmesi ve oluşumundan sonra giderilmesini destekleyici kremleri pek çok anne tarafından tercih ediliyor. Normal cilde sahip bebeklerde kullanılacak ürün seçeneklerinin yanı sıra, hassas cilde sahip bebekler için özel nemlendirici seçenekleri, cilt hassasiyetlerinin öne geçmeye destek olur.
 
Mustela Bebek Ürünleri Nelerdir?
Mustela ürünleri arasında bebekler için pek çok seçenek bulunuyor. Yenidoğanların da kullanımına uygun şampuan çeşitleri, hem şampuan hem de duş köpüğü olarak kullanılabilen ürün seçenekleri, nemlendiriciler, pişik kremleri, alkolsüz parfüm çeşitleri, bebe yağı, pullanmalara karşı başta olmak üzere çeşitli saç ve saç derisine yönelik bakım kremleri ürün seçenekleri arasında yer alıyor. Doğal içeriklere yer verilen bu ürünler arasından seçiminizi yapabilir, bebeğinizin cildine ve saçlarına sizin kadar özen gösteren ürünlerin etkinliğinden yararlanabilirsiniz.
 
Mustela Ürünleri Vegan Mı?
Mustela ürünlerinin tamamı vegan değildir. Ancak ürünlerin hiç biri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Markanın ürünleri, hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen testlere gerek kalmadan, tolerans ve etkinlik bakımından değerlendirilebilmesi için bebek epidermisinin yeniden yapılandırılmış patentli ve eşsiz bir modelini geliştirmiştir. Bebek cildinin hassasiyetine yönelik formüller, cildi tazelemeye, yenilemeye, nemlendirmeye yardımcı olur.
 
Mustela Ürünleri Bitkisel Mi?
Mustela ürünleri büyük oranda bitkisel kaynaklardan yararlanmaktadır. Papatya, avokado gibi doğanın mucizelerinden formüllerinde yararlanan markanın hiçbir ürününde paraben bulunmamaktadır. Formüller içerisinde yer alan sentetik içerikler de özenle seçilmekte ve hem bebek hem de anne cildine zarar verecek formüllere yer verilmemektedir. Sentetik içerikler, doğada onlar kadar güvenli muadilleri bulunmadığı durumlarda kullanılmaktadır. Ürünlerin büyük bir bölümünde parfüme de yer verilmemektedir. Narin ciltlerin yardımcısı Mustela ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemize göz atmanızı öneririz.