ÇOK SATANLAR


Dermalogica Ürünler


Dermalogica

Dermalogica Nasıl Bir Marka?

Dermalogica , kökleri 1980’lere dayanan estetik ve cilt bakımını bir araya getirmeye adanmış bir marka yolculuğudur. Öncelikle cilt bakımına özelleşmiş eğitim anlayışıyla çıkılan yolun ardından markanın kendi ürünleri de profesyonel bakımı desteklemek adına adım atmıştır. Hayvanlar üzerinde deney yapılmaksızın (Cruelty Free) tasarlanan ürünlerle doğaya saygılı bir alışveriş yapabilirsiniz.
 

Dermalogica Nasıl Kullanılır?

Dermalogica ürünleri değişen kullanım şekilleri ve amaçlarına göre özelleşmiştir. Temizleyici, nemlendirici, bakım kremi, leke giderici serum gibi farklı seçimlerinize özel ürün açıklamalarını takip ederek doğru kullanım şekline erişebilirsiniz. Temelde temiz cildinize masaj yaparak uygulayacağınız ürününüz cildinize nüfuz ederek etkisini gösterir. Sitemizden Dermalogica indirim ve kampanyalarını takip ederek cildiniz için profesyonel bakım deneyimine uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.
 

Dermalogica Ürünleri Neler?

Dermalogica ürünleri, cilt bakımı ve estetik güzelliği bir arada sunmak için geliştirilmiştir. Intensive moisture, retinol clearing, ultracalming barrier, age smart, phyto replenish, daily microfoliant gibi serilerle vücudunuzun ihtiyaçlarınıza kulak verin. Nemlendirici krem, yağ, serum, peeling, maske, temizleyici, güneş koruyucu gibi farklı seçeneklerle kapsamlı ve etkili bir cilt bakımı elde etmek mümkündür.
 

Dermalogica Fiyatları En Uygun Nerede?

Bakım ve kozmetik söz konusu olduğunda cildiniz için en sağlıklı seçimleri en uygun fiyatlara yapmak önemlidir. Dermalogica fiyat seçeneklerindeki çeşitlilik ile bütçenize ve ihtiyaçlarınıza özel aralığı yakalar. En uygun dermalogica fiyat çeşitlerine sitemizden tek tıkla ulaşabilirsiniz. Profesyonel markaların ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşmak için sipariş etmeyi unutmayın.
 

Dermalogica İndirimleri Nerede?

Sitemizde birçok kozmetik markasının uygun fiyatlı ve kapsamlı ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Dermalogica indirim ve kampanyalar olan markalardan bir tanesidir. Cilt tipinize ve cilt sorunlarınıza özel bir bakım yapmak için fırsatları kaçırmadan siparişinizi tamamlamayı unutmayın!
 

En Çok Tercih Edilen Dermalogica Ürünleri Hangileri?

Kozmetik sektöründeki profesyonel ve deneyimli markalardan biri olan Dermalogica , müşterilince en çok tercih edilen ürünleriyle öne çıkıyor. Daily microfoliant ve Special Cleansing Gel en çok satılan olmakla beraber Anti aging serisi ve derinlemesine nemlendirme deneyimini destekleyen ürünler en çok tercih edilen seçeneklerdendir. Siz de cildinizin ihtiyaçlarına özel hazırlanmış krem ve serumlarla cildinizin bakım deneyimini benzersiz kılabilirsiniz.
Dermalogica Ürünleri Hangi Şikayetler İçin Kullanılabilir?
Dermalogica, 30 yılı aşkın süredir, dermokozmetik alanında kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik özel ürünler sunuyor. Marka, cilt sorunlarına yönelik yüzeysel çözümler sunmaktansa, şikayetin ana kaynağına inmeyi ve bu kaynağa yönelik formüller üretmeyi hedeflemiş ve başarmıştır. Nemlendirici, aydınlatıcı, cilt yenileyici Dermalogica ürünleri farklı yaş aralıklarında ve cilt tiplerinde tolore edilebiliyor. Cildinizin yüzeyinde görülen şikayetlerin ana kaynağına inen marka, düzenli kullanımda cilt şikayetlerinin çözümüne ulaşmanızı büyük oranda destekliyor. Her cilt tipinde kullanabileceğiniz formüllere sahip Dermalogica kremler, etkili formülleri ile cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlarken, yoğun vitamin içeren nemlendirici seçenekleri canlı ve sağlıklı bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor.
Dermalogica Ürünleri Hangi Cilt Tipleri İçin Uygundur?
Dermalogica ürünleri, her cilt tipine yönelik ürün seçenekleri sunmaktadır. Karma ve yağlı cilt, kuru cilt, kuru ve çok kuru cilt, normal ve karma cilt, normal ve kuru cilt için özel olarak üretilen formüllerin yanı sıra tüm cilt tipleri için uygun ürün alternatifleri de bulunmaktadır. Markanın geniş ürün yelpazesinde temizleyici, yatıştırıcı, nemlendirici, anti aging, ferahlatıcı, güneşten koruyucu özelliklere sahip ürün seçenekleri yer alıyor. Cilt tipinizi tanıdığınızda, henüz ona yönelik bir şikayetiniz bulunmuyor olsa dahi, önüne geçmek adına, Dermalogica ürünleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Cilt tipinizin neden olduğu şikayetler başladıysa, markanın ürünlerinin düzenli kullanımında, soruna yönelik kalıcı çözümlere ulaşmanız mümkün olabilir.
Dermalogica Ürün Serileri Nelerdir?
Dermalogica cilt bakım ürünleri farklı seriler altında satışa sunulmaktadır. Her bir seri, farklı ihtiyaca ve soruna yönelik formülleri bir araya toplar. Dermalogica Biolumin-C, 5 farklı tipte Hyaluronik asit içeriği ile cildi nemlendirmeyi destekleyen seridir. Body Collection serisi, vücudunuzun ihtiyacı olan bakımı sunan farklı ürün seçeneklerini bir arada sunuyor. Yıkama jeli, bakım yağları, scrub çeşitleri bulunan serinin ürünlerini bir arada kullanarak ipeksi, canlı ve pürüzsüz bir cilt görünümüne katkıda bulunabilirsiniz. Active Clearing, pürüzsüz ve aknelerden arınmış bir cilt için tercih edebileceğiniz seridir. Dermalogica akne sorununun kaynağına inecek formülleri ile cilt yüzeyindeki görünümün düzenlenmesinin yanı sıra akne oluşumunun önüne geçmeyi de hedefliyor. Serinin ürünlerini bir arada kullanarak, cilt sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Temel cilt bakımı serisi ise, günlük cilt bakım rutininizde ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri bir arada sunar. Bu seride tüm cilt tipleri tarafından tolore edilebilen birbirinden özel formüller sunuluyor. En geniş ürün seçeneğine sahip olan seride, cilt tipinize özel olarak formüle edilen yıkama jeli, nemlendirici, serum, maske ve göz çevresi bakımı ürünlerinin tamamına ulaşabilirsiniz.
Dermalogica Skin Perfect Primer Ne İşe Yarar?
Kozmetik sektöründeki profesyonel ve deneyimli markalardan biri olan Dermalogica , müşterilince en çok tercih edilen ürünleriyle öne çıkıyor. Daily microfoliant ve Special Cleansing Gel en çok satılan olmakla beraber Anti aging serisi ve derinlemesine nemlendirme deneyimini destekleyen ürünler en çok tercih edilen seçeneklerdendir. Siz de cildinizin ihtiyaçlarına özel hazırlanmış krem ve serumlarla cildinizin bakım deneyimini benzersiz kılabilirsiniz.
Dermalogica Daily Microfoliant Ne İşe Yarar?
Dermalogica Daily Microfoliant, cildin derinlemesine temizlenmesine ve aydınlık bir görünüme kavuşmasına olanak sunar. Peeling etkisi gösteren bu ürün günlük kullanıma uygundur. Dermalogica yağlı cilt ürünleri kategorisinde de karşımıza çıkan peeling, pirinç enzimleri cildi çizmeden yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırır. Cilde yumuşaklık ve aydınlık bir görünüm kazandıran Dermalogica Daily Microfoliant, aynı zamanda nem seviyesini de dengeliyor. Tüm cilt tiplerinde uygun olan bu ürünü, 1 çay kaşığı miktarında nemli avucunuza alarak köpürtmelisiniz. 1 dakika kadar cilde uygulamanın ardından bol su ile durulamanız yeterlidir. Granülsüz peeling seçenekleri arasında yer alan bu ürün, yağlı ciltler başta olmak üzere, tüm cilt tiplerinde çok rahat tolore edilebilir.
Dermalogica Ultracalming Cleanser Ne İşe Yarar?
Dermalogica Ultracalming Cleanser, hassas ciltler için temizleyicidir. Köpüksüz formüle sahip olan bu ürün, Ph dengelidir. Tepkisel, hassas ve aşırı işlem görmüş ciltte kullanımının ardından ferahlık hissi oluşmaktadır. Kızarıklık görünümüne yönelik formüle sahip olan temizleyici, ciltte kalıntı bırakmadan, korucuyu bariyeri güçlendirmeyi ve hassasiyeti gidermeyi hedefler. Kolay durulanabilen ve silinebilen köpüksüz yapısı, hassas ciltlerde ideal kullanımı sağlar. Kağıt mendil ile kolaylıkla silinebilir. Suni renklendirici ve parfüm içermediği için hassas ciltler için uygundur. Dermalogica cilt bakımı ürünleri arasında öne çıkan bu temizleyicinin PreCleanse ile birlikte kullanılması önerilmektedir.