Yüz Bakımı

Yüz Bakımı Ürünleri Nelerdir?

Temiz ve kusursuz bir cilt için günlük yüz bakımı , erkek-kadın ya da yaşlı-genç demeden herkesin yapması gereken bir rutin bakım işidir. Gerek makyaj gibi kimyasal faktörler gerekse de sebum üretimi gibi biyolojik durumlar sebebiyle yüzde temizlenmesi gereken kalıntılar oluşmaktadır. Bu kalıntıların arındırılması ve ardından da doğru ürünlerle nemlendirilmesi gerekmektedir. Bu yüzden de alanında öne çıkan pek çok firma dermokozmetik ürünleri üretmektedir. Temizleyici ürünlerin başında jeller, maskeler, peeling formülleri, temizleme suları ve köpük formlar gelmektedir. Bu ürünlerle gözeneklerin temizlenmesi sağlandıktan sonra losyon, krem, serum gibi ürünlerle yüz nemlendirilir. Böylece ideal bir yüz dengesi yakalanabilir. Fakat bu ürünleri kullanmadan önce cilt tipinize uyumlu olduğundan emin olmalısınız. Welldermo olarak kuru, yağlı, karma gibi cilt tiplerinin yanı sıra leke, akne, kırışıklık ve gözenek sorunlarına özel olarak geliştirilmiş pek çok seçkiye de koleksiyonlarımızda yer veriyoruz. Avene , Bioderma , Darphin, La Roche Posay , Lierac ve daha pek çok markanın en özel yüz bakımı ürünlerini keşfetmeye hemen başlayın!
 

Günlük Yüz Bakımı Nasıl Yapılır?

Günlük yüz bakımı aşamalarına geçmeden önce bir makyaj temizleme mendili ya da suyu aracılığıyla makyaj kalıntılarından arınmalı ardından da temizleyici bir üründen yardım alarak yüzünüzü yıkamalısınız. Böylece yüzünüzde oluşan kalıntılardan kurtulmuş olursunuz. Ardından bir tonik ile gözeneklerin sıkılaşmasını sağlamalısınız. Tonik kullanımının ardından çeşitli cilt sorunlarınız için serum formüllerinden yararlanabilir, böylece ihtiyaç duyulan bileşenlerin yüzünüze nüfus etmesini sağlayabilirsiniz. Son olarak etkili bir nemlendiriciden yardım almak da hem yağlı hem de kuru ciltler için büyük önem taşır. Böylece yüz bakımı rutininizi tamamlayabilir ve günlük olarak uygulayabilirsiniz. da önüne geçmek için etkili bir seçim yapabilirsiniz.
 

Yüz Bakım Ürünleri Fiyatları Uygun Mu?

Welldermo olarak sizlere sunduğumuz yüz bakım ürünleri markalarına ve çeşitlerine göre fiyatlandırılmaktadır. İçerisinde dudak bakımı, kaş-kirpik bakımı ve güneş koruyucuları da barındıran bu koleksiyon yüzünüzü temizlemeyi, onarmayı ve korumayı desteklemektedir. İster yaşlanma karşıtı anti-aging ürünleri ister yüksek doğal içeriğe sahip organik ürünleri yüz bakım rutininize ekleyin. En uygun fiyatların ve indirimli setlerin avantajlarını kaçırmamak için sipariş oluşturmaya başlayın!