Nemlendirici

Nemlendirici Krem Markaları Nelerdir?

Cildin esnekliğini, parlaklığını ve dinç görünümünü, doğru uygulanan nem desteği sağlamaktadır. Kuru ve nem açısından yetersiz ciltlerde yaşlanma etkileri çok daha çabuk görülürken, kırışıklıklara yatkınlık, pürüzlü doku ve mat görünüm oluşmaktadır. Bu yüzden cilt tipinize uygun bir nemlendirici krem ile düzenli bir cilt bakımı rutini oluşturmak büyük önem taşır. Welldermo olarak sitemizde hem yüz hem vücut kategorisinde pek çok nemlendirici krem markasına yer veriyoruz. Bioderma, Avene, La Roche Posay, Vichy, Caudalie, Nuxe , Darphin, Skinceuticals ve daha pek çok firmanın en özel ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Hassas, kuru, yağlı, akne eğilimli gibi pek çok cilt türüne özel üretilen yüz kremi çeşitlerinden yararlanmak için keşfetmeye hemen şimdi başlayın!
 

En İyi Yüz Nemlendirici Krem Hangisidir?

Birbirinden farklı cilt tipleri olduğu için dermokozmetik ürünleri de bu yönde birbirinden farklı içeriklerle ya da etkilerle üretilebilmektedir. Bu yüzden en iyi nemlendirici krem , sizin beklentilerinize yönelik, ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak, temiz içerikli ve cilt tipinize uygun seçkidir. Size en uygun nemlendirici kremi satın almanız için canlı uzman desteğimizden yararlanabilir isterseniz canlı mesaj ile isterseniz telefon ile aranarak destek alabilirsiniz. Cildinizi nemlendirirken aynı zamanda renk eşitliği sağlamak ve daha dinç bir görünüm sağlamak istiyorsanız, La Roche Posay tarafından geliştirilen renkli nemlendiricilerden yararlanabilirsiniz. Açık mekanlarda da nemlendirici kreminizi gönül rahatlığıyla kullanmak istiyorsanız, aynı markanın güneş faktörüne sahip ürünlerine atabilirsiniz. Oldukça yağlı bir cilde sahipseniz ve sebum dengesini normal düzeylere getirmek istiyorsanız, Bioderma ve Avene markalarının buna uygun olarak geliştirdiği nemlendirici ürünlerinden ya da Darphin’e ait su bazlı nemlendiricilerden yardım alabilirsiniz.
 

Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Yüz Kremi Fiyatları Nedir?

Her cilt tipi nemlenmeye ihtiyaç duysa da özellikle çok kuru ciltler derinlemesine nemlenmeye ihtiyaç duyar. Bunun için yağ bazlı yüz nemlendirici krem kullanılabilmektedir. Böylece cildin gerginliği en aza indirilirken su kaybı yaşayan derinin de yatışması sağlanır. Nemsizliğe bağlı olarak oluşan cilt problemlerine sahip ciltler için üretilen seçkiler Welldermo farkıyla oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Üstelik birbirinden avantajlı tekliflerin ve setlerin yer aldığı bu koleksiyonlar, sizlere pek çok ödeme kolaylığı sunarken güvenli alışverişin ilkeleriyle sizlere ulaştırılmaktadır. Nemlendirici yüz kremi çeşitlerimizi Nemlendirici sayfamızdan ulaşarak inceleyebilirsiniz.
 

Yüz İçin Hangi Nemlendirici Tercih Edilmeli?

İyi bir yüz kremi seçimi, cilt bakım rutininin en önemli adımlarından biridir. Nemlendirici krem, cildi hem dış etkenlere karşı güçlü kılmaya hem de alt tabakaya nüfus ederek cilt sorunlarının önüne geçmeye yardımcı olur. Su kaybına bağlı kırışıklıkların önlenmesi, cildin nem dengesinin sağlanması her nemlendirici krem çeşidinde olması gereken özelliklerdir. Yüz için nemlendirici krem seçimi yaparken, öncelikle bu ürünün özellikle yüz için üretildiğinden emin olmanız önerilir. El için veya vücut için nemlendirici krem seçeneklerinin bazılarının yüz için de uygun olması mümkünken, bu her zaman için geçerli bir durum değildir. Yüz kremi seçiminizi, cilt tipinize, cilt sorunlarınıza, ürün içeriğine göre seçebilirsiniz. Aynı zamanda güvenilir ve bilinirliği olan markaları tercih etmeniz, alerjik reaksiyonlar ve oluşabilecek cilt sorunları için önerilmektedir.
 

İyi Bir Nemlendirici Kremi Nasıl Olmalı?

İyi bir nemlendirici krem, öncelikle sizin cilt tipinize uygun olmalıdır. Bir kremin ne kadar etkinliği yüksek olursa olsun, sizin cilt tipinize uygun değilse, aşırı kuruluk ya da yağlanma, gözeneklerin tıkanması, lekelenme ya da sivilce gibi sorunlara yol açabilir. Yüz kremi, eğer gündüz kullanılacaksa, güneş koruma faktörlü olması sizin için bir avantaj olabilir, ekstradan güneş kremi kullanmıyorsanız ya da bunu alışkanlık haline getiremediyseniz, güneş koruma faktörlü yüz kremi seçenekleri sizin için kurtarıcı olabilir. Günümüzde güneşten korunma ihtiyacı sadece yaz aylarında değil kış aylarında da sürmektedir. En iyi nemlendirici, düzenli kullanımda, vadettiği özellikleri size sunabilecek olandır. Cilt tipleri normal, yağlı, karma, hassas, kuru ve çok kuru olmak üzere tiplere ayrılsa da, herkesin cildinin kendine has özellikleri de bulunur. Cilt tipleri aynı olsa da, her markanın ürünü, her kullanıcıda aynı etkinliği göstermeyebilir. Cilt tipinize ve cilt sorununuza yönelik, iyi bir marka nemlendirici krem seçerek, düzenli kullanım sonucu ürün etkinliği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
 

Nemlendirici Krem Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Nemlendirici krem alırken, ürün içeriğinde, uzun vadede cildinize ve cilt altından nüfuz ederek size zarar verecek maddeler bulunmayan ürün seçeneklerini tercih etmeniz öneriliyor. Öncelikle içeriğinde paraben olmadığından emin olmalısınız. Parabenin yanı sıra cilt için zararlı diğer maddelere de yer verilmemelidir. Nemlendirici krem seçimi sırasında ürün özelliklerine göz attığınızda, gece kremi ve gündüz kremi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Eğer gündüz ve gece olmak üzere iki farklı şekilde ürün kullanımı tercih ediyorsanız, aynı serinin gündüz ve gece yüz kremi seçeneğini kullanmanız, ürünlerin etkinliğinin birbirini tamamlaması açısından önem taşır. Tek kremi gece ve gündüz kullanmayı tercih ediyorsanız, günde 2 defa kullanımı önerilen seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Nemlendirici krem alırken, cilt tipinize en uygun ürünü tercih etmelisiniz. Kuru cilde sahipseniz, nemlendirme oranı en yüksek seçenekleri tercih etmelisiniz. Yağlı ciltlerde ise su bazlı nemlendirici krem tipleri en yüksek etkinliği gösterebilir. Sivilceli ve siyah noktaların görülme oranın yüksek olduğu ciltlerde kullanılacak nemlendirici seçimi, sebum dengeleyici özelliğe sahip olmalıdır. 30’lu yaşlarda kırışıklık önleyici, daha ileri yaşlarda dolgunlaştırıcı ve kırışıklık giderici etkiye sahip nemlendirici krem seçeneklerini incelemeniz önerilmektedir.
 
Hangi Cilt Tipleri İçin Hangi Nemlendirici Krem Çeşitleri Kullanılmalı?
En iyi nemlendirici krem seçimi sırasında dikkat etmeniz gereken, sizin cildinize en doğru etkiyi gösterecek ürünün seçimi olur. Avene Cleanance Hydra Kuru Ciltler İçin Nemlendirici Krem, çok kuru ve kuru ciltler için önerilmektedir. Ürün yüksek nem dengesini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Tüm cilt tipleri tarafından tolore edilebilen ürün seçenekleri de bulunmaktadır. Lierac Hydragenist Moisturizing Cilde Oksijen Veren, Dolgunlaştırıcı, Nemlendirici Krem bu ürün seçeneklerinden biridir. Hassas cilde sahipseniz, yatıştırıcı etkiye sahip ürün seçeneklerini değerlendirmeniz öneriliyor. Avene Tolerance Extreme Cream Hassas Cilt Yatıştırıcı Nemlendirici Krem, cildinizde nem dengesini sağlarken, kızarıklıkların ve hassasiyetin önüne geçmeyi hedefliyor. Normal ve karma ciltlerde nemlendirme etkisi ile öne çıkan ürün Nuxe Bio Marine Seaweed Cilt Düzenleyici Nemlendirici Losyon olmaktadır. Kuru cildin neme olan ihtiyacını en yüksek oranda karşılayacak en iyi nemlendirici krem seçenekleri arasında Avene Hydrance Optimale Rich Kuru Ciltler İçin öne çıkıyor. Karma ciltlerde, T bölgesi yağlı olsa da, cildin neme olan ihtiyacı oldukça yüksektir. Bioderma Hydrabio Nemsiz Karma Ciltler için Nemlendirici Bakım Jel Krem, cildinizdeki nem dengesini sağlarken aynı zamanda yanak ve T bölgesi arasındaki sebum dengesizliğine yöneliyor. Normalden kuruya dönük ciltlerde ise Darphin Hydraskin Rich Nemlendirici Krem en çok tercih edilenler arasında gösterilmektedir.
 
Banyo Sonrası Nemlendirici Çeşitleri Hangileri?
Nemlendirici yüz kremi, sabah ve akşam cilt bakım rutinin yanı sıra, banyo sonrasında da kullanılabilir. Yüz kremi çeşitlerinin yanı sıra, vücut için nemlendirici seçenekleri özellikle banyo sonrasında kullanılmalıdır. Hem yüz hem de vücut için nemlendirici ürünlerin tamamına Welldermo üzerinden ulaşabilir, cilt tipinize uygun ürün seçenekleri arasından cildinize en iyi gelecek ürün seçeneklerine ulaşabilirsiniz.