ÇOK SATANLAR


La Roche Posay Ürünler


La Roche Posay

La Roche Posay Ürünleri Nelerdir?

Dermokozmetik markaları arasında önemli bir yere sahip olan La Roche Posay , geliştirdiği birbirinden özel formüller ile kullanıcılarının beğenilerini toplamayı başarmaktadır. Fransa’nın bir kasabasında doğan bu marka aynı zamanda o kasabaya ait doğal kaynaklı termal sular ile ürünlerini ortaya çıkarmaya başlamıştır. Bu yüzdendir ki, hassas ve sorunlu ciltlere olabildiğince doğal bir içerik ile yaklaşmakta ve böylece geniş bir kesime hitap edebilmektedir. Welldermo olarak sizler için derlediğimiz kategorilerde sıklıkla La Roche Posay markasından ürünlere yer veriyoruz. La Roche Posay güneş kremi çeşitleri, güneş koruyucuları, temizleyici jeller, yatıştırıcı balmlar gibi pek çok çeşitte ürünü sizlerle buluşturuyoruz. Favori parçalara ve en çok aranan ürünlere sahip olmak için hemen şimdi en uygun fiyatlarla düzenlenen kategorilerimizi keşfetmeye başlayın!
 

La Roche Posay Effaclar Nedir?

Markanın en özel serilerinden biri olan Effaclar , sivilce ve akne sorunu olan ciltler için geliştirilmiş cilt bakım ürünlerini içermektedir. Yağlı ciltlerin de gün içinde nemlendirilmeye ihtiyaç duyduğunu bilen La Roche Posay , termal su bazlı nemlendirici ürünleriyle cildi yatıştırmayı ve rahatlatmayı sağlamaya çalışır. Temizleme kremleri ise komedejonik olmayan yapısıyla gönülleri kazanırken derinlemesine arındırma vadetmektedir. Cilt görünümünü düzenlemek için geliştirilen bu formüller içerisinde, kapatıcı etkili bakım kremleri de bulunmaktadır. Böylece cilt bakımınıza devam ederken aynı zamanda akne görünümünü azaltabilir ve cilt tonunuzu da eşitleyebilirsiniz.
 

La Roche Posay Tolariane Ürünleri Hangileridir?

Hassas ciltler için pek çok değişken birer sorun haline dönüşebilir. Parfümler, kuru hava, çeşitli kozmetik ürünler ve cilt bakım kremleri cildin daha hassaslaşmasına hatta kızarıklıkların ve acı hissinin oluşmasına sebebiyet verebilir. Bu yüzden de hassas ciltler için ürün tercihi yapılırken çok daha dikkatli olunmalıdır. Fakat hassas ciltlere özel sunulan çok fazla ürün seçeneği yoktur. La Roche Posay markası da bu sorununa özel Tolariane serisini oluşturmuştur. Bu koleksiyonda yüz temizleyici, bakım kremi çeşitleri, göz serumu ve nemlendiriciler yer alır. Bu ürünler sayesinde cilt bariyerinin güçlendirilmesi ve dayanıklı hale getirilmesi amaçlanmıştır.
 

La Roche Posay Hangi Şikayetler İçin Tercih Edilir?

Dermo kozmetik dünyasının öne çıkan markaları arasında yer alan La Roche Posay, her cilt tipine ve her cilt sorununa yönelik farklı seriler sunuyor. Sivilce sorunundan aşırı kurumaya, cilt eşitsizliklerinden güneşten korunmaya kadar pek çok soruna yönelik ürün seçeneğini markanın çatısı altında bulabilirsiniz. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, kullanıcılarına kusursuz ve eksiksiz bir cilt bakımı için, bakımının her aşamasında kullanabilecek ürün seçenekleri sunar. Yüz bakımının yanı sıra, markanın çatısı altında vücut bakımınıza yönelik ürün seçenekleri de bulabilirsiniz. Dengeleyici, nemlendirici ve yatıştırıcı etki sunan cilt bakım ürünleri içerisinden cilt tipinize uygun ürünleri seçebilir ve cilt bakım rutininizi oluşturabilirsiniz.
 

La Roche Posay Ürünleri Hangi Cilt Tipleri İçin Uygundur?

La Roche Posay, tüm cilt tiplerine uygun seriler oluşturmaktadır. Karma ve yağlı ciltler, kuru ciltler, çok kuru ciltler, normal ciltler, hassas ciltler, kuru ve hassas ciltler, normalden kuruya dönük ya da normalden yağlıya dönük ciltler, farklı serilerden yararlanabilir. Cilt tipine yönelik serilerin yanı sıra La Roche Posay ürünleri arasında tüm cilt tipleri tarafından rahatlıkla tolore edilebilecek ürün seçenekleri de bulunmaktadır. Yüz yıkama jeli, nemlendirici, tonik, güneş bakım kremi, serum çeşitleri, göz çevresi bakımı ürünleri gibi pek çok alana yönelik ürün seçeceğiniz, her cilt tipine özel formüllerle, markanın ürün skalası içerisinde bulmanız mümkündür. Sitemizde ilgili kategoriden marka seçiminizi yaptıktan sonra tüm serileri ve sizin cilt tipinize uygun seriyi bulabilir. Ürün seçenekleri içerisinden ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz.
 

La Roche Posay Ürün Serileri Nelerdir?

La Roche Posay, dünya kadınlarının en çok tercih ettiği markalardan biridir. Bilimle desteklenen hassas ve özenle hazırlanan içerikler farklı seriler altında sunulmaktadır. Ürünlerin üretiminin her aşamasında yapılan testlerle, çeşitli cilt sorunlarına yönelik formüller oluşturulur. Herkesin cildi ve cilt sorunlarına kendine özel olmakla birlikte, ana kategorilere ayrılan cilt tipleri içerisinden size en uygun olanı bulduktan sonra, markanın hangi serisini kullanabileceğinizin kararını verebilirsiniz. Marka “Hassas ciltlere daha iyi bir yaşam” mottosuyla formüllerini üretmektedir. Özellikle hem hassas hem de yağlı cilt tipinde nem sağlarken, sebum dengesini kontrol eden Effaclar serisi, markanın öne çıkanları arasında yer alıyor. La Roche Posay markasının; La Roche Posay Effaclar Serisi, Hydreane Serisi, Kerium Serisi, Lapikar Serisi, Tolariane Serisi, Anthelios Serisi, Cicaplast Serisi, Pigmentclar Serisi, Redermic Serisi, Rosaliac Serisi, farklı cilt tiplerinde tolore edilebilir yıkama jeli, nemlendirici, göz çevresi bakımı, serum gibi pek çok ürünü bir arada sunar. La Roche Posay Effaclar serisi, yağlı ve cilt tonu eşitsizliklerine rastlanan, sivilcelenmeye meyilli ciltler için üretilmiştir. La Roche Posay Hydreane serisi nemsiz ciltler için formüle edilmiş ürün seçenekleri sunmaktadır. Lipikar serisi kuru ve çok kuru ciltler için uygun olan seridir. Kerium serisi, saç bakım ürünleri ile öne çıkmaktadır. Cicaplast serisi çevresel faktörler nedeni ile hassaslaşan ciltleri koruma altına almayı desteklerken, Pigmentclar serisi cilt lekelerine yönelik formüller içermektedir. Anthelios serisi içerisinde, cilt bakımının olmazsa olmazı güneş koruyucu ürün seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bebek, çocuk ve yetişkinlere yönelik ürün seçeneklerinin yanı sıra, farklı cilt tiplerine yönelik güneş kremleri de bulunmaktadır. Toleriane serisi, günlük cilt bakımında kullanılabilecek tüm ürünleri sunan bir seri olup, bu seri içerisinde farklı cilt tiplerine hitap edebilecek formüller bir arada sunulmaktadır. Rosaliac serisi ise çeşitli nedenlerden dolayı cilt yüzeyinde oluşan kızarıklıkların giderilmesi ve cildin yatışması için kullanılabilir. Markanın termal suyunu içeren formüller, cildin hassasiyetini gidermeyi destekler. Her cilt tipinin yapısı farklıdır. Bu nedenle seriler içerisinden seçim yaparken, mutlaka cilt tipinize yönelik ürün seçeneklerini tercih etmeniz öneriliyor.
 

La Roche Posay Ürünlerinde Paraben Var Mı?

La Roche Posay, formüllerini üretirken, cilt tiplerine ve cilt sorunlarına yönelik çözümler sunmayı hedefler. Bu formüller üretilirken aynı zamanda cilde zarar verecek maddelerin kullanılmamasına dikkat edilmektedir. Markanın ürünlerinde Paraben bulunmamaktadır. Parabenin yanı sıra, Sabun, Renklendirici Madde, Alkol kullanılmıyor. La Roche Posay termal su, ürünlerin içeriğinde kullanılmakta olup, cildi yatıştırıcı etki göstermektedir. Tüm ürünler, cilde uyumlu PH oranında formüle edilmektedir. Bebek, çocuk ve hassas cilde sahip yetişkinlere yönelik ürün gamı son derece geniş olan markanın ürünleri temiz içeriğiyle güven sağlıyor.
 

La Roche Posay Ürünleri Nasıl Kullanılmalı?

La Roche Posay ürünleri, cilt sorunlarına yönelik formüllerini, günlük ve haftalık cilt bakımınızda kullanabileceğiniz şekilde sunuyor. Markanın cilt tipinize uygun olan serisi içerisinden yıkama jeli, tonik, nemlendirici, göz altı bakımı, serum ve güneş koruyucu ürünlerinin tamamını bir arada kullanabilir ya da ihtiyacınız olanları seçebilirsiniz. Cilt sorununuza yönelik seri içerisinde yer alan ürünler, birbirinin etkinliğini desteklemekte olduğu için bir arada kullanılması önerilmektedir. Tüm cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi La Roche Posay ürünlerinde de düzenli kullanım şarttır. Cilt sorunlarına yüzeysel çözümlerin yanı sıra markanın formülleri, sorunların ana kaynağına iner ve gidermeye çalışır.
 
La Roche Posay Ürün Fiyatları Nasıl?
La Roche Posay ürünleri fiyat – performans açısından değerlendirildiğinde, orantılı bulunuyor. Markanın temiz ve etkili içerikleri, cildinize gereken özeni göstermenizi desteklerken, etkin formüller az bir miktar kullanılarak, uzun süre cilt bakımınıza devam etmenize olanak sunuyor. Markanın ürünlerini rutininize dahil etmek istiyorsanız ya da uzun zamandır kullanıyor ama alışverişinizi daha ekonomik şekilde tamamlamak istiyorsanız Welldermo cilt bakım ürünleri kategorisini ziyaret etmenizi öneriyoruz. Sitede sürekli güncellenen kampanya ve indirimlerden yararlanarak, daha fazla ürüne sahip olabilir ya da bütçenize bir iyilik yapabilirsiniz.