Vichy

Vichy


VICHY ÜRÜNLER


Vichy

Vichy Dercos Ürünleri Nelerdir?

Avrupa’nın en önemli cilt bakım markalarından biri olan Vichy , birbirinden etkili ve çözüm odaklı seçkileri arasında şampuanlara, güneş kremlerine, deodorantlara, yüz temizleme jellerine, nemlendirici kremlere, yaşlanma karşıtı ürünlere ve daha pek çok cilt bakım ürününe yer veriyor. Vichy Dercos seçkileri de saç bakım ürünlerinden oluşan bir marka serisi olmakla beraber büyük bir memnuniyet sağlamaktadır. Çeşitli saç şikayetlerine çözüm olmak için geliştirilen ürünler, yağlı saçlar için şampuanlarıyla sebum dengesinin sağlanmasına yardımcı olurken aynı zamanda ihtiyaç duyulan nemlendirme özelliğini de beraberinde getirir. Welldermo’nun sunduğu birbirinden özel Vichy ürünlerine en uygun fiyatlarla ve pek çok ödeme kolaylığıyla ulaşmak için keşfetmeye hemen başlayın!
 

Vichy Şampuan Çeşitleri Hangileridir?

Dolgunlaştırıcı, kepek karşıtı, saç dökülmelerini yatıştırıcı, yağlı ve kuru saçlara özel pek çok şikayeti azaltmak ve gözle görülür etkiler de bulunmak üzere geliştirilen Vichy şampuan seçkileri en özel fiyatlarla geliyor! İçeriğindeki özel bileşenleri ve yüksek oranlı doğal formülü ile zayıf saçların güçlenmesine yardımcı olurken daha hacimli görünmesine ve saç tellerinin hızlı büyümesini de destek oluyor. Hem erkek hem kadın için ihtiyaca yönelik şampuan çeşitleriyle geniş bir kitleye hitap etmeyi başarıyor. Kolay şekillenen ve çok daha hafif hissiyatlı saçlar için, özel fiyatlarla oluşturulan fırsatları kaçırmayın!
 

Vichy Güneş Ürünleri Fiyatları Ne Kadar?

Dört mevsim boyunca cildi güneşin zararlı etkilerinden korumak büyük önem taşısa da, özellikle yaz aylarında bu duruma çok daha fazla dikkat etmeli ve yüksek koruyuculu güneş kremlerinden faydalanmalısınız. Bunun için de Welldermo olarak sizlere, kullanıcılarının memnuniyetini toplayan ve özel formülleri sayesinde yüksek koruyuculuk vadeden Vichy güneş kremi çeşitlerini öneriyoruz. Sprey veya krem formlarıyla kullanım çeşitliliğine sahip olan ürünler aynı zamanda seyahat boyları sayesinde de en minimal hallerine bürünüyor. Üstelik yetişkinlerin yanı sıra çocuklara özel içeriklere de imza atan firma, meyve tabanlı kokusu ve paraben bulundurmayan formülü sayesinde ideal bir performans sergiliyor. Suya dayanıklı olan ve gün boyu sizleri zararlı ışınlardan korumaya yardımcı Vichy ürünleri, uygun fiyatları ve avantajlı fırsatlarıyla bütçe dostu bir yaklaşım sunuyor.
 

Vichy Ürün Serileri Nelerdir?

Cilt, vücut ve saç bakım ürünleri geliştiren bir marka olan Vichy, Zengin mineral içeriği ve termal suyu ile kullanıcılarına etkili ürün seçenekleri sunar. Ürünlerin içeriğinde yer alan termal su, cilt sorunlarına yönelimin yanı sıra genel anlamda bir rahatlama etkisi gösterir. Markanın cilt, saç ve vücut bakımı için farklı serileri bulunmaktadır. Dercos serisi; saç dökülmelerine ve kepeğe karşı bakım sağlamaya yardımcı şampuanlar, saç kremleri ve serumlardan oluşur. Ideal Soleil; güneşten korunma ürünlerini içerir. Güneş koruma ürünlerindeki yüksek koruma faktörü hem yüz hem de vücut bakımı için önem taşır. Normaderm serisi; yağlı ve akneye eğilimli ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. . Idelia, cildinize enerji desteği sağlar. Purete Thermale; günlük kullanıma uygun yüz temizleme ürünlerinden oluşmaktadır. Homme; erkek bakım ürünleri içerir. Slow Age; probiyotik içerikli cilt bakım serisi olup, cilt için önemli olan probiyotikleri kullanıcılarına sunar. Neovadiol; kadınlara özel sıkılaştırıcı bakım serisidir. Markanın bu serilerinin yanı sıra farklı cilt tipleri ve sorunların için özel olarak geliştirdiği serileri Welldermo üzerinden inceleyebilirsiniz.
 

Vichy Ürünleri Hangi Şikayetler İçin Kullanılabilir?

Vichy ürünleri saç, vücut ve cilt bakımı sırasında her cildin ve saçın ihtiyacı olan desteği verebilecek geniş ürün yelpazesine sahiptir. Tüm yaş grupları için akne karşıtı ürün seçenekleri bulunmaktadır. Akne sorununun yanı sıra leke karşıtı Vichy ürünleri de en çok tercih edilenler arasında yer alır. Aydınlatıcı, canlandırıcı, nemlendirici, renk eşitleyici ve yaşlanma karşıtı ürün seçenekleri eksiksiz bir cilt bakımı için özel olarak formüle edilmiştir. Yüz bakımında odaklanılan sorunların yanı sıra saç bakımında da markanın özel formülleri bulunur. Kuru saçlar, sönük saçlar, yağlı saçlar için özel şampuan seçeneklerinin yanı sıra, kepek sorunu ve saç dökülmesine yönelik formülleri de yoğun olarak tercih edilmektedir. Her saç tipine özenle yaklaşan ve özel formüllerini saç sorunlarında da sunan Vichy ürünleri sizi tepeden tırnağa bakımlı olmaya davet etmektedir.
 

Vichy Ürünleri Hangi Cilt Tipleri İçin Uygundur?

Vichy ürünleri her cilt tipinde rahatlıkla kullanılabilir. Markanın geniş ürün yelpazesinde karma, yağlı, kuru, olgun, akneli, hassas, çok kuru gibi tüm cilt tiplerine yönelik ürün seçenekleri bulabilirsiniz. Her cilt tipi için özel nemlendirici, yıkama ürünü ve toniklerin yanı sıra tüm cilt tipleri tarafından rahatlıkla tolore edilebilen ürün seçenekleri de bulunmaktadır. Marka ürünlerini geliştirirken dermatolog, beslenme uzmanı ve eczacılardan destek aldığı için geniş ürün yelpazesinde her cilt tipine yönelik onarıcı, dengeleyici ve koruyucu bakım olanaklarına sahiptir. Tüm bakım ürünlerinde olduğu gibi Vichy markasında da her ürün her cilde uygun değildir. Sitemizde markanın sayfasını ziyaret etmeniz durumunda cilt tipinizi sol sütundan işaretleyerek sadece size uygun ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ürün açıklamalarını okuyarak kendiniz için en uygun ürüne ulaşabilirsiniz.
 

Vichy Ürünlerinde Paraben Var Mı?

Vichy ürünleri alanında uzman kadro tarafından cilt sorunlarına ve cilt tiplerine yönelik özel formüller geliştirmektedir. Bu ürünlerin formüle edilmesi sırasında ürünlerin içeriğinde alkole ve parabene yer verilmemektedir. Parabenler, kozmetik ürünlerde yaygın olarak kullanılan bir grup kimyasal koruyucudur. Ürünlerin uzun süre bozulmadan kullanıma uygun halde kalmasını sağlıyor olsa da, paraben hem cilt yüzeyinde hem de bedenin diğer noktalarında kısa ve uzun vadede zararlara yol açabiliyor. Cilt sorunlarınızı gidermeyi destekleyen Vichy markası, sorunların çözümü sırasında sizi cildinizin tolore edemeyeceği zararlı maddelere maruz bırakmamaktadır. Etkili formüllerinde doğal bileşenlerden ve cilde zararı olmayan kimyasallardan yararlanan Vichy ile pürüzsüz ve canlı bir cilde ulaşmayı desteklerken, uzun vadede cildinizi ve sağlığını bozacak herhangi bir ürünü kullanmazsınız.
 
Vichy Gece Kremi Nasıl Kullanılır?
Vichy gece kremi seçenekleri farklı cilt sorunlarına yönelik olarak formüle edilmiştir. Liftactiv Supreme Anti-Aging Çizgi Bakımı Gece Nemlendirici Krem 50ml, markanın en çok tercih edilen gece kremleri arasında yer almaktadır. Anti-age bakım, sıkılaştırıcı- toparlayıcı özellikleri vardır. Gece, cildinizi vichy temizleme ürünleri ile makyaj ve kirden arındırdıktan ve tonik uygulamasından sonra kullanımı önerilir. Vichy Slow Age Nemlendirici Anti-Aging Gece Bakım Kremi 50ml, cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmayı hedefler. Her gece temizlenmiş cildinize ince bir tabaka halinde uygulayabilirsiniz. Ayrıca bu ürünü daha kalın bir tabaka halinde haftada bir uygulayarak 10 dakika beklettikten sonra durulayabilir ve maske olarak da kullanabilirsiniz. Liftactiv Collagen Specialist Night Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 50ml, pek çok etkiyi bir arada sunar. Lekelerle savaşır, cilt tonu eşitsizliklerine yönelir, yaşlanma karşıtı etki sağlar. Temiz ve kuru cilde bir tabaka halinde her akşam uygulamanız önerilir. En hassas ciltlerde dahi rahatlıkla tolore edilebilir. Neovadiol Canlandırıcı Gece Bakım Kremi 50 ml, özellikle menopoz dönemi için formüle edilmiştir. yüz konturunu yeniden şekillendiren, aydınlık veren ve sarkmalara karşı cilt görünümünü tazelemeye yardımcı gece bakım kremidir. Hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Temiz cilde gece uygulanması önerilir.